• English (English)
انجمن حمایت از حیوانات جهت قدردانی و تشکر از حامیان محترم حیوانات و در راستای تشویق هموطنان به کمک به کنترل جمعیت حیوانات بی سرپرست٬ ۵۰٪ هزینه های عقیم سازی حیوانات بی سرپرست که در مراکز دامپزشکی طرف قرارداد و مورد تائید انجمن حمایت از حیوانات٬ انجام شود را پرداخت می کند.

-------------------------------------------
لزوم  اجرای طرح:

امروزه افزایش بیش از اندازه تعداد گربه ها و سگها در مناطق شهری مشکلات متعددی را برای  این حیوانات ایجاد کرده است بطوریکه با عبور از معابر به دفعات شاهد حیوانات تصادفی و یا حیواناتی هستیم که با گرسنگی و بیماری درگیر بوده و هیچ یاریگری ندارند.

زایمانهای پی در پی خطرات متعددی را همواره برای حیوان به همراه دارد. سخت زایی٬ باقیماندن جنین در رحم مادر و تومورهای دستگاه تناسلی٬ نزاع بر سر جفت٬ انتقال بیماریها از طریق جفتگیری و ... هر ساله باعث مرگ و میر تعداد زیادی از حیوانات همراه با رنج و درد فراوان میشود که با عقیم سازی میتوان از آن جلوگیری کرد. حیوانات عقیم شده کمتر در منازعات شرکت کرده و بسیار سالمتر میتوانند دوران عمر خود را سپری کنند.

طبق مطالعات انجام شده با عقیم سازی یک گربه ماده و یک گربه نر میتوان از ازدیاد بیش از ۲۰۰۰ گربه در طی ۴ سال جلوگیری نمود.

امروزه عقیم سازی بعنوان تنها راه انسانی برای کنترل جمعیت این حیوانات مطرح بوده و در اکثریت قریب به اتفاق کشورهای پیشرفته جزئی از حقوق حیوانات محسوب شده و اجرا میشود.

-------------------------------------------

با توجه به لزوم صرف هزینه اختصاص یافته برای کمک به حیوانات بیشتر٬ لطفا به موارد زیر توجه فرمائید:


- انجمن حمایت از حیوانات یک مرکز غیر دولتی است و به هیچ نهاد و سازمانی وابسته نیست. پرداخت کمک هزینه عقیم سازی حیوانات بی سرپرست بصورت داوطلبانه و با کمک اعضا و حامیان محترم انجمن انجام میگیرد.

- کمک هزینه پرداختی صرفا شامل حیواناتی خواهد شد که در مراکز درمانی طرف قرارداد و مورد تائید انجمن حمایت از حیوانات جراحی شده باشند. تمامی مراکز درمانی دارای صلاحیت در صورت درخواست شامل این طرح خواهند شد.

- طرح پرداخت کمک هزینه عقیم سازی صرفا شامل حیوانات بدون سرپرست میگردد. تشخیص بی سرپرستی حیوان با انجمن حمایت از حیوانات و مرکز درمانی طرف قرارداد خواهد بود.

- کمک هزینه درمانی حداکثر تا ۱۰ روز کاری به حساب مرکز درمانی طرف قرارداد واریز خواهد شد.


                      
  

- در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوال لطفا از طریق این فرم با ما تماس بگیرید.