Home arrow محیط زیست arrow صحنه های دلخراش کشتار خرس مادر و توله ها
 
Advertisement
صحنه های دلخراش کشتار خرس مادر و توله ها چاپ ارسال به دوست
1390/06/21 ساعت 00:00:00
فهرست صفحات
صحنه های دلخراش کشتار خرس مادر و توله ها
صفخه 2
صفخه 3
صفخه 4

متاسفانه در چند روز گذشته گزارش و فیلمی به دفتر انجمن رسیده است که حاکی از شکار یک خرس مادر به همراه دو توله اش در منطقه ونک شهرستان سمیرم از استان اصفهان است ... در این فیلم جانیان خرس مادر را کشته و شکم توله ها را نیز پاره کرده و خودشان اقدام به فیلمبرداری از این صحنه دلخراش نموده اند ... با پیگیری انجمن حمایت از حیوانات مشخصات فرد جانی نیز توسط مطلعین محلی مشخص شده است ... با ارسال اطلاعات به دادستانی استان اصفهان و پیگیری ماجرا توسط انجمن حمایت از حیوانات، اکنون گروهی از سوی دادستان استان اصفهان مسئول پیگیری این جنایت شده اند ... انجمن حمایت از حیوانات تا کسب اطمینان از دستگیری و مجازات خاطیان پرونده این جنایت را پیگیری خواهد کرد.


جهت مشاهده این فیلم کلیک کنید

لینک فیلم در صفحه فیسبوک انجمن


- این فیلم دارای صحنه های بسیار دلخراشی است و مشاهده آن میتواند به شدت ناراحت کننده باشد.
- پس از کلیک بر روی لینک جهت لود شدن کامل فیلم کمی صبر کنید.


یادداشت های بازدیدکنندگان

نویسنده در تاریخ 1390/06/22 ساعت 16:13:02
امیدوارم همین کارو با خودشون و بچه هاشون انجام بدن. 
تمام دنیا از حیوانات محافظت میکنند ما با افتخار فیلم برداری هم میکنیم. 
واقعا تاسف بار بود.و خیلی وحشیانه 
خواهشن پیگیری کنید و به سزای اعمالشان برسانید

نویسنده الهام در تاریخ 1390/06/22 ساعت 15:11:31
خدایا..... 
ناله هاشون به عرشت رسید؟

نویسنده نگین در تاریخ 1390/06/22 ساعت 13:54:13
من نمی تونم فیلم رو ببینم. با همین خوندن خبر تا چند روز دپرس هستم. 
فقط می دونم اگه قانون هم پیگیری نکنه خدا به بدترین حالت ممکن این وحشی ها رو مجازات می کنه...

نویسنده آوا در تاریخ 1390/06/22 ساعت 09:34:34
فجیع ترین صحنه ای بود که تا حالا دیدم!!!!!! نمی دونم چی بگم حالم بده!!

نویسنده Anonymous در تاریخ 1390/06/23 ساعت 09:49:23
لعنت به فرهنگ دستمالی شده و تمدن فراموش شده ی ما ایرانی ها که مثلا انسانیم...............

نویسنده در تاریخ 1390/06/23 ساعت 18:30:36
سلام بنده خبرنگار سميرم هستم كه با انتشار خبر دستگيري باعث رسانه اي شدن موضوع شدم...بسيار تاسف بار و ناراحت كننده بود تا /انجا كه خانمي در سميرم بعد از ديدن تصاوير به بيمارستان منتل شد...دوستان در جريان باشند رسانه اي كردن موضوع از اين حيث كه شما دوستداران حيات وحش پيگير مجدانه قصاص صد درصد عوامل اين واقعه دردناك باشيد و هم از جهت كشتن حيوانات بلكه جريحه دار كردن افكار عمومي و همچنين گفته شده عامل دستگير شد سابقه 100 مورد ديگر تخلف زيست محيطي و كشتار حيوانات ديگر را دارد و گويا با وثيقه آزاد شده است... تماس با رسانه ها فراموش نشود براي قصاص عاملان اين جنايت هولناك همه با هم همت كنيم و كوتاه نياييم

نویسنده علی در تاریخ 1390/06/23 ساعت 18:29:20
حداقل به مادر بودنش و بچه هاش رحم میکردین بی وجدان ........... 
حداقل 10 سالی بود گریه نکرده بودم اما زجه های اون بچه خرس خرابم کرد...  
واقعا" که ما ایرانی جماعت مستحق وضعیتی هستیم که توش زندگی میکنیم!!!!

نویسنده هومن / houman1976ir@yahoo. در تاریخ 1390/06/23 ساعت 03:42:29
اعدام کنید این جنایتکاران بی احساس را که خرس مادر و دوتوله اش را وحشیانه کشتند

نویسنده دکتر رضا در تاریخ 1390/06/23 ساعت 05:35:37
با سلام - متاسفانه این فیلم سرشار از تصاویر دردناک و غیر قابل تصوری است که نشان دهنده اوج قساوت و توحش انسانی است . مادری که جلوی چشم فرزندانش به قتل رسیده و کودکانی که شکمهایشان دریده شده و با روده های آویزان از مادرشان طلب کمک و حمایت میکنند و شکارگران احمقی که فیلم عمل ننگین خود را با خونسردی میگیرند !!! به راستی مسئولان فارغ از مسایل سیاسی خوبه کمی چشمهاشون را باز کنند و ببینند سطح بی فرهنگی مردمان ایران زمین رو !!! قساوت و بیرحمی کسانی رو که خودشان را پیرو آیین اسلامی میدانند که رسولش در شب معراج زن بدکاره ای را دید که بخاطر سیراب کردن سگی بخشوده شد ( تفسیر المیزان جلد 13 ) واقعا با دیدن این تصاویر به سختی متاثر شدم . سرخپوستان بومی آمریکا که تازه مسلمان هم قطعا نبودند در سنتهای شکارشان به اخلاق انسانی پایمند بودن و از شکار حیوانی که کودکی داره یا باردار بوده خودداری میکردن اما ما مسلمانان عزیز چطور ؟؟؟ این تصویر و صدها تصویر ثبت نشده و رسانه ای نشده دیگر فقط لگه ننگ دیگری است بر شعور و اخلاق و وجدان بر باد رفته ما در جامعه ای با قدمت 3000 ساله تمدنی ؟؟؟؟ چه خوش گفت فردوسی پاکزاد - که رحمت بر آن تربت پاک باد - میازار موری که دانه کش است - که جان دارد و جان شیرین خوش است . ننگ بر هر آنکه ظلمی را روا میدارد چه بر انسان و چه بر سایر مخلوقات خدا - ستاندن جانی که خداوند اعطا کرده کثیف ترین فعلی است که از یک انسان میتواند سر بزند - این فیلم هم سندی دیگر و برگ زرین دیگری بر افتخارات ضد محیط زیستی ما . مبارک مسئولین فرهنگی و نظارتی باشه !!! در چین کمونیستی کشتن خرس پاندا مجازات اعدام داره و به همین دلیل نسلشون از انقراض خارج شده اما در اینجا ؟؟؟؟؟ یا حق

نویسنده shiva angourani در تاریخ 1390/06/23 ساعت 06:44:25
man natoonestam negah konam. vali faghat omidvaram ke in jani ha be sezaye amaleshoon beresan.

نویسنده کیوان- در تاریخ 1390/06/23 ساعت 06:47:42
خیلی رلم سوخت باید کاری کرد که تکرار نشود ولااقل کاری میکردند که بچه هایش زنده میماندند

نویسنده سايت رازبقا در تاریخ 1390/06/23 ساعت 07:41:30
سلام 
 
سايت رازبقا هم مراتب اعتراض خود را نسبت به اين عمل وحشيانه اعلام نموده و ضمن تقاضاي رسيدگي عاجل به اين پرونده، هم صدا با اعضاي محترم انجمن حمايت از حيوانات، خواستار اشد مجازات براي خاطيان است. 
 
http://www.raazebaghaa.ir/showthread.php?t=4563 
 
با تشكر از پيگيري هاي مستمر و تلاش صادقانه شما در امر حمايت از حيوانات

نویسنده ایدا در تاریخ 1390/06/23 ساعت 19:50:51
من نمی تونستم این فیلم رو نگاه کنم اما متاسقانه عکسهاش توی سایت دیده بان حقوق حیوانات دیدم و فقط گریه کردم برای این مظلومیت ظاهرا این جانیها دستگیر شدن اما اگه قرار باشه فقط جریمه نقدی بشن هیچ فایده ای نداره اما مقام بالاتری هست که اونارو به سزای اعمالشون برسونه فقط ارزو میکنم تا اخرین لحظه زندگیشون زجر بکشن چون اینا حتی لایق مردنم نیستن

نویسنده شمين در تاریخ 1390/06/23 ساعت 19:54:34
حكم اين قاتلان موجودات بي زبان و بي پناه اشد مجازات هم در اين دنيا و هم در جهان باقيست. اما بايد بر خورد تاثير گذار نسبت به اين رفتار وحشيانه كه دل هر انساني را به درد مي آورد با بالاترين مجازات از طرف مراجع زيربط صورت پذيرد.

نویسنده احمد در تاریخ 1390/06/24 ساعت 09:34:25
پیشنهاد اعلام تجمع اعتراضی در حمایت از حیوانات

نویسنده محسن در تاریخ 1390/06/24 ساعت 08:37:10
بشر همه جا نشون می ده که پست ترین مخلوق خداست! 
خدا لعنتت کنه نامرد آخه اون موقع به بچه های خودت فکر نکردی؟

نویسنده رسول همدانی در تاریخ 1390/06/24 ساعت 09:44:57
خودم رو جای یکی از اون توله خرسها گذاشتم که بلندش کرده بودند و روده اش آویزون بود. راستی چه نگاهی به موجودی به نام انسان داشت؟! از انسانیتم هم شرمنده شدم و در برابر ضجه های این بچه ها فقط از انسان بودنم خجالت کشیدم. انسانی که اسم توحش خودش رو میذاره شکار و تفریح ولی دفاع یک حیوان رو از خودش و خانوادش میذاره توحش! 
جگرم سوخت. خبرنگار سمیرم گفته جانی با قرار وثیقه آزاد شده، لعنت به این پول و وثیقه که هر جنایت و ظلمی رو میشه باهاش خرید. شما رو به خدا با فیس بوک یا هر نوع دیگه عمق فاجعه رو نشون بدید.

نویسنده ندا در تاریخ 1390/06/23 ساعت 21:35:51
سبزپرس- گروه محیط طبیعی: روز گذشته فیلمی از کشتار بی رحمانه یک خرس قهوه ای ماده و دو توله اش در استان اصفهان منتشر شد. در حال حاضر شکارچیان متخلف دستگیر و به مراجع قضایی تحویل شده اند. مدیر کل اداره محیط زیست استان اصفهان برخورد قاطع قانونی را راه حل برخورد با اینگونه افراد می داند.  
 
احمدرضا لاهیجان زاده، مدیر کل اداره محیط زیست استان اصفهان در گفتگو با سبزپرس ماجرای شکارچیان متخلف را چنین شرح داد: چند روز پیش فردی ناشناس یک CD را به اداره کل محیط زیست استان اصفهان تحویل داد. این CDحاوی صحنه های دلخراشی از کشتن یک خرس قهوه ای ماده و دو توله اش بود.  
او ادامه داد: بعد از دیدن این فیلم، فراخوان همکاری به تمام نیروها برای دستگیری این دو نفر دادیم و از همکاری سه شهرستان کمک گرفتیم.  
لاهیجان زاده ماموران اجرایی و همیار محیطبانان شهرستان های شهرضا، سمیرم و خود شهر اصفهان را به عنوان کمک کنندگان اداره کل محیط زیست اصفهان در دستگیری دو شکارچی متخلف معرفی کرد و گفت: صبح روز بعد، یکی از این دو شکارچی متخلف را در روستایی اطراف شهرستان سمیرم و دیگری در شهرضا دستگیر شدند و به مراجع قضایی تحویل شدند.  
او از کشف سلاح های غیر مجاز و مقادیر زیادی فشنگ از شکارچیان خبر داد و گفت: هنوز دادگاه برای این افراد حکمی صادر نکرده است اما با توجه به نحوه عمل و صحبت هایی که در این زمینه شده است، انتظار می رود حکم محکومیت سنگین برای این افراد صادر شود. 
مدیر کل اداره محیط زیست استان اصفهان احکامی که در یکی دو سال گذشته از دادگاه برای شکارچیان متخلف گرفته است را بیان کرد و گفت: علاوه بر جریمه هایی که برای شکارچیان درنظر گرفته شده است، ما توانسته ایم از شش ماه تا هشت سال برای شکارچیان متخلف از دادگاه حکم محکومیت بگیریم.  
او وضعیت پرونده شکارچیان متخلفی را که خرس قهوه ای و توله هایش را کشته اند را سنگین اعلام کرد و گفت: در مورد این دو نفر، سلاح غیر مجازی که از آنها کشف شده است سه سال محکومیت را برایشان در پی خواهد داشت.  
لاهیجان زاده این دو نفر را از شکارچیان معروف اصفهان معرفی کرد و آنها را به لحاظ فرهنگ شکار، از «کثیف ترین» شکارچیان منطقه خواند که بی رحمانه به شکار می پردازند.  
او این شکارچیان را «سابقه دار» خواند و گفت: این شکارچیان سنگدل سال گذشته هم در جریان یک شکار غیرمجاز دستگیر شده بودند.  
مدیر کل اداره محیط زیست استان اصفهان معتقد است به علت برخورد قضایی درستی که در اصفهان با متخلفین و شکارچیان غیرقانونی صورت می گیرد، کسی جرات این را ندارد که در این منطقه به شکار بپردازد و کسانی هم که مرتکب این عمل می شوند اکثرا از شهرستان های دیگر به این استان آمده اند.  
او برخورد قاطع قانونی را راهی برای کاهش چنین جرائمی دانست. /ن.س 
 
 
http://isdle.ir/news/index.php?news=6696

نویسنده نگار در تاریخ 1390/06/24 ساعت 06:16:57
باید کاری کرد که این افراد عبرت دیگران بشن نه اینکه فقط با یه دادخواست و شکایت بترسونیمشون بعد ولشون کنیم که دفعه بعد با خیال راحت تر دست به این جنایت ها بزنن، البته میدونم اگر ناراحتی شما بیشتر از من نباشه کمتر نیست، شما تجربه بیشتری در این زمینه دارید، خواهش میکنم نذارید این وحشیگری ها تکرار بشه، این افراد نه تنها برای حیوانات که برای انسانها هم خطرناک هستن. تو رو خدا پیگیری کنید که نتونن راحت در برن یا با پرداخت جریمه جزئی آزاد بشن.

نویسنده ساناز در تاریخ 1390/06/24 ساعت 07:04:28
مسئولین محترم ازتون عاجزانه خواهش می کنم لینک فیلم رو بردارین واقعا زجر آوره . تحمل دیدن توله ای که در حال جون دادن این جوری به دنبال مادرشه و اون طور بی رحمانه باهاشون رفتار می شه واقعا وحشتناکه . خواهش می کنم هر چه سریع تر این شیطان نما های انسان نما رو به محاکمه کنین باید همونطور که این بندگان خدا رو آزار دادند و کشتند دقیقا به همین روش هم اعدام بشن باید همین جوری جون بدن. اینا حیوونند . به قول فریدون مشیری هیچ حیوانی به حیوانی نمی دارد روا آنچه این نامردمان با جان انسان می کنند.اینا دیگه از حیوونا هم بدترن . خدا تقاصشون ازشون بگیره

نویسنده در تاریخ 1390/06/24 ساعت 10:17:47
nemidonam ji begam fagat daram gerye mikonam wa be iranibodanam shamsari

نویسنده نیما در تاریخ 1390/06/24 ساعت 07:39:23
از کوشش و پیگیری انجمن برای دستگیری و محاکمه ی جنایت کاران تشکر میکنم.

نویسنده فرشته fegholipour gmail.c در تاریخ 1390/06/24 ساعت 07:56:01
به کجا چنین شتابان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 
واقعا رقت انگیز بود دلم به درد اومد دعا می کنم خدا همین بلا رو سر عزیز ترین کسان این انسان نما ها بیاره

نویسنده در تاریخ 1390/06/24 ساعت 12:07:32
خداییش خاک بر سرشون حداقل فقط مامانرو میکشتن بچه هاشو نگه میداشتن

نویسنده اميري در تاریخ 1390/06/24 ساعت 13:23:39
به نظرم حيوان اون دو فرد رواني بودندكه اين موجودات زبان بسته رو زنده زنده زجر ميدادند تا بميرم..از حيوانيت تا انسانيت كمتر از يك قدمه...متاسفم كه نسل بسياري از موجودات وحشي داراه از بين ميره وبعد اون اكوسيستم بهم ميريزيه ودرنهايت زندگي ما...

نویسنده عبدالله در تاریخ 1390/06/24 ساعت 19:20:29
متاسفم که ایرانیم...همین...

نویسنده طرفدار/tarafdar45@jmail. در تاریخ 1390/06/24 ساعت 13:40:13
بسیار بسیار کار بدی انجام شده با اهداف و عقیده ما ایرانی ها مطابقت ندار داز مسولین در خواست برخورد قاطع را داریم

نویسنده علیرضا در تاریخ 1390/06/24 ساعت 21:03:41
سزای عمل این کار فقط اعدام

نویسنده در تاریخ 1390/06/24 ساعت 14:16:06
بنده خود سمیرمی هستم از اینکه پیگیر این جنایتکاران هستید سپاسگزارم این واقعه در نوع خود بی سابقه و دردناک است.l

نویسنده علی در تاریخ 1390/06/24 ساعت 14:28:41
راستش نمیدونم چی بگم؟ دیگه از انسان بودن خودم حالم بهم میخوره. از ایرانی بودن خودم حالم بهم میخوره. 
فقط دوستان این موضوع را در نظر بگیرید که اگر این قاتلان به خاطر شکارهای قبلیشان بشدت مجازات شده بودند آیا جرات انجام چنین کاری را پیدا میکردند؟ 
شما را به خدا قسم میدهم اگر ایندفعه هم این قاتلان توانستند از مجازات بگریزند بیایید با هم ، هم قسم بشیم تا خودمان آنها را به سزای اعمال وحشیانه و جنایتکارنه شان برسانیم.

نویسنده اسماعیل در تاریخ 1390/06/24 ساعت 14:41:32
دوستان عزیز صحنه های بسیار دردناکی بود که نشان از توحش ما انسان نماها دارد. اما راهش اعدام نیست. نباید برای عزیزان این افراد هم طلب عمل مشابه کنیم چون این خودش نوعی ترویج خشونت و بی رحمیه. راهش فرهنگ سازی برای کل مردمه که دوست داشتن را بهمون یاد بده. به امید روزی که ما ایرانیان هم بتونیم با خودمون و حیوونا مهربون باشیم.

نویسنده amir در تاریخ 1390/06/24 ساعت 18:55:24
عجب بی شرفهایی هستند.

نویسنده فرزانه/ در تاریخ 1390/06/24 ساعت 18:56:51
باید تمام کسانیکه این فیلم دیدن و با اون مخالفن یه کمپین تشکیل بشه تو این سایت و خواستار اشد مجازات این شکارچیان بشن.اینجوری به وضوح تعداد کسانیکه با مجازات عاملین این کار موافقن مشخص میشه که تعداد زیادی هست 100%.از مسیولین انجمن میخوام حتما صفحهای برای جمع اوری امضا در سایت ایجاد کنند.مرسی

نویسنده Mohsen در تاریخ 1390/06/24 ساعت 15:11:58
دیگه قتل درجه 1 از این واضح تر ؟؟؟؟؟؟ 
خیلی دردناکه ، کاش نمی دیدم این ویدئو رو ،‌ داغون شدم 
الان دارم اینو می نویسم نمی تونم جلو اشکامو بگیرم

نویسنده Anonymous در تاریخ 1390/06/24 ساعت 15:53:43
با سلام 
واقعا تاسفباره 
اونم اینکه همین فرد با اینکه شناسایی شده وقدرتی که داره آزادانه در شهر می گرده

نویسنده سارا در تاریخ 1390/06/24 ساعت 16:29:10
بعضی از ما مستحق این هستیم که در یک جامعه جهان سومی زندگی کنیم . لایق همچین آدمهایی زندگی تو شرایط خیلی بدتر از این هم هست

نویسنده در تاریخ 1390/06/24 ساعت 16:42:32
آیا موجودی وحشی تر از ایرانی یافت میشود؟ 
این تنها مشتیست از خروار ها توحش ایرانی

نویسنده مجید در تاریخ 1390/06/24 ساعت 18:53:35
خدا لعنتشون کنه !!!!!

نویسنده نسیم در تاریخ 1390/06/24 ساعت 20:34:27
واقعا متاسفم ،واقعا از انسان بودنم شرم سارم،همه جای این کره خاکی به حیوانات ارزش و اهمیت میدن به جز ایران! 
من این فیلم رو نتونستم تا آخر نگاه کنم،اشک تو چشمام جمع شد،کلی شب موقع خواب همش تصویر اون بچه خرس جلو چشمام بود. با اینکه کلا من با خشونت مخالفم ولی دلم میخواد زن و بچه اون حروم زادههایی که یک همچین کاری رو کردن جلو چشم خودشون همین حرکت رو بکنن، میخوام ببینم باز اون در دهاتیها خوشحال میشن و میخندن؟؟؟؟؟ واقعا باید با ی همچین کاری برخورد بشه...... 
آیا خدا خواب؟واقعا بعضی به وجود خدا شک میکنم! واقعا اینجور ادام ها جاشون کجاست؟برای چی اصلا باید اینها و امثال اینها زنده باشن

نویسنده Anonymous در تاریخ 1390/06/24 ساعت 17:54:14
خدا را بر آن بنده بخشايش است كه خلق از وجودش در آسايش است  
به نظر من موضوع فقط كشتن خرسها نيست بلكه بي رحمي و سنگدلي است كه در وجود اين آدمهاست در حاليكه ما خيلي از خودمان تعريف مي كنيم كه ايراني ها عاطفي اند،‌مهربان اند و ... هر چه انسان بيشتر از خودش تعريف كند عيبهايش را كمتر مي بيند.

نویسنده pejman در تاریخ 1390/06/24 ساعت 21:00:04
bayad in ha ro eedam kard

نویسنده صادق در تاریخ 1390/06/24 ساعت 20:42:15
چقدر زشت بود! چقدر وحشتناک! چقدر رذل!!!اینا با این سنگدلی برای جامعه خطرناکن!!!

نویسنده pejman در تاریخ 1390/06/24 ساعت 22:10:51
ma faghat esman khob dar rafte ta in chenin adamhaye kesafat dar jamea bashad bayad be hale iran va irani gerye kard ............va khoda hamin nazdikist

نویسنده کامیار در تاریخ 1390/06/25 ساعت 00:59:55
موضوع دراینجافقط کشتارحیوانات نیست بلکه زجردادن جسمی وعاطفی دوتوله خرس شیرخواره بی گناهه که جلوی چشماشون ,اول مادررومیکشن وبعداوناروبه چه وضع فجیعی ,عمدازجروعذاب میدن تاعقده های روانی خودشونوبااین جنایت ارضاکنن. 
درفیلم ضجه های سوزناک یکیشون رومی شنویم که مثل خواهریابرادرش, شکمش رودریدن وکنارجنازه مادرش ,درنهایت بی پناهی وتنهایی پناه گرفته ولی جانیها درحالیکه دل وروده اش آویزونه ,اونوازگوش درهوامعلق نگه میدارن وبعدازاینکه ازش دراین حال ,فیلم میگیرن محکم پرتش می کنن روی سنگها. 
ولی اون بازهم دراوج زجروزخم وعذاب ودروضعیتی که دل وروده اش روی زمین کشیده میشه ودرحالیکه باچه سوزودردی ضجه میزنه,میره بازهم درکنارمادرش واونوصدامیزنه که بلندبشه وبه فریادفرزندانش برسه. 
نمیدونم !شایدهم دراوج دردوعذاب وزجروزخم ناشی ازشکم دریده اش ,دلش برای مادرازذست رفته اش تنگ شده باشه. 
مادری که مرده ودیگه نیست تااین جنایتکارهای روانی روبه سزای اعمال ننگینشون برسونه. 
ومعلوم نیست که اون دوتاتوله خرس بی پناه تاچنددقیقه یاتاچندساعت ,ضجه زدن واین عذاب تلخ روتحمل کردن تابالاخره اوناهم بابدنهایی سلاخی شده رفتن پیش مادرشون... 
چه خوب شد که مادرزودترازتوله های بی پناه وبی گناهش ,مرده بودومثل ماشاهداین صحنه های دلخراش وزجری که به فرزندانش واردشد,نبود. 
 
***** 
اگه سزای این عمل رذیلانه که شرحش رفت اعدام نیست پس واقعاچه کسی روبایداعدام کرد؟آیاسزای زجرکش کردن دوتوله خرس بیدفاع وبی زبان(که دردازدست دادن مادر ودردسلاخی وپاره شدن شکم ودیگرجنایتهایی روکه براونهارواداشته میشه ,دارن ثانیه به ثانیه درک میکنن وعذاب میکشن ,اونم تااین حدفجیع )آیابه اندازه سزای خرده فروشای موادهم نیست که چپ وراست تواین مملکت, دارن اعدامشون میکنن؟آیااون دوتوله خرس شیرخواره درلحظه این جنایت شوم ,به اندازه یک بچه یکی دوساله انسان, درک وشعورداشتن یاخیر؟اگرقاتل یک نوزادانسان (که میزان درک وآگاهیش مسلماازتوله هاکمتره )مستحق اعدامه آیا زجرکش کردن دومخلوق کوچک بی پناه,بی زبان وبی گناه دیگرخداوندمستحق چنین کیفری نیست؟ 
همونطورکه درفیلم هم می بینیم موضوع فقط کشتن حیوانات نیست. 
امیدوارم ماهم فقط یک لحظه بادیدن این فیلم دچاراحساسات نشده باشیم وهیچوقت تاآخرعمر,صدای ضجه های توله خرس بی گناه روفراموش نکنیم وبدونیم بازدن حرفای شیک وباصطلاح متمدنانه, هیچ حقی رونمیشه گرفت وپاسخ هیچ جنایتی داده نخواهدشد. 
درانتهاازاین سایت محترم تشکرمی کنم ومیخوام حتمااسم ومشخصات این جنایتکارهارواعلام واونودراسرع وقت رسانه ای بکنه .

نویسنده در تاریخ 1390/06/25 ساعت 05:52:53
BayaD AmeliN KoshtaN KherS MadaR V TolehaH ResidegI BEshE

نویسنده حمیده در تاریخ 1390/06/25 ساعت 06:40:19
نتونستم فیلم رو تا آخرش نگاه کنم...هیچی نمیتونم بگم... در واقع چیزی نمیشه گفت تو ایران همچین کسی مجازات نمیشه نهایتش اینه که بره زندون و واسه آدمی با این شدت وحشی گری زندون که چیزی نیست ، بهشته... 
همچین آدمی واسه جامعه خطرناکه...

نویسنده مهدي در تاریخ 1390/06/25 ساعت 11:04:07
اينا آدما رو هم به همين آسوني تيكه تيكه مي كنن اينا خطرناكن بايد مجازات شن

نویسنده مهدي در تاریخ 1390/06/25 ساعت 11:06:20
دوستان عزيز به همتون حق ميدم اما بياين به اين اسوني در مورد كشتن ادما حرف نزنيم

نویسنده Sasha در تاریخ 1390/06/25 ساعت 11:08:38
heivoon hala kodoomeh?

نویسنده میم در تاریخ 1390/06/25 ساعت 13:19:23
به خدا دلم میخواد این مرتیکه رو می دادن دست من تا خودشو عین اون توله خرسای بیچاره زجر کش می کردم ... از موقعی که این فیلمو دیدم خواب ندارم ... دلم می خواد این آشغالو با دستای خوذم بکشم


آخرین بروز رسانی ( 1390/07/11 ساعت 12:22:00 )
صفحه اصلی
درباره انجمن
اخبار داخلي
شرایط عضویت
آموزش
مقالات
فروشگاه
تالار گفتگو
حیوانات واگذاری
مشاوره دامپزشكي
دنیای حیوانات
آئينه رسانه‌ها
محیط زیست
سایت‌های مرتبط
جستجوی پیشرفته
سوالات متداول
تماس با ما
صفحه انجمن در Facebook
کمک به انجمن
English
21 میهمان حاضرند
جستجو
Copyright IRAN S.P.C.A
Webmaster: Reza Javalchi