• English (English)
Cannot find table 0.

لطفا به نکات زیر توجه کنید:

- در صورتیکه به هر دلیلی امکان نگهداری از حیوان خود را (به هیچ وجه) ندارید درج اطلاعات آن جهت واگذاری در سایت انجمن حمایت از حیوانات بهترین گزینه ممکن است. در این حالت دهها نفر از متقاضیان نگهداری از حیوان دلبند شما با شما تماس خواهند گرفت و شما میتوانید از بین متقاضیان بهترین شخص را برای سرپرستی حیوان خود انتخاب کنید. بر طبق تجربه ما برای تمامی سگها (از هر نژاد) و بچه گربه ها در کمتر از یک روز سرپرست مناسب پیدا خواهد شد. اطلاعات حیوان شما بطور همزمان در این سایت٬ صفحه فیسبوک٬ کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام حیوانات واگذاری درج خواهد شد که در مجموع بیش از ۲۰۰ هزار نفر فالور و بازدید کننده دارند. 

 - جهت درج آگهی واگذاری مبلغی بعنوان
هزینه درج آگهی اخذ خواهد شد. این مبلغ برای واگذاری سگ و گربه ۲۵۰۰۰ (بیست و پنج هزار) تومان و سایر (پرندگان٬ اگزوتیک) ۱۵۰۰۰ (پانزده هزار) تومان تعیین شده است (مبالغ دریافتی صرف غذا رسانی٬ عقیم سازی و درمان حیوانات بی سرپرست خواهد شد). لطفا مبلغ مورد نظر را به کارت شتاب 6037691990043572 (بانک صادرات) بنام انجمن حمایت از حیوانات واریز نمایید.

- ارسال حداقل یک عکس حیوان ضروری است. اطلاعات بدون عکس منتشر نخواهد شد.

- حیوان مورد نظر باید بصورت رایگان و بطور دائمی واگذار شود و واگذار کننده حق دریافت هیچگونه وجهی تحت هر عنوان را نخواهد داشت. در صورتیکه قصد فروش حیوان یا واگذاری بصورت موقت را دارید لطفا فرم را تکمیل نکنید (در صورت دریافت گزارش از کاربران مبنی بر درخواست وجه در قبال واگذاری٬ آگهی فوق بلافاصله حذف شده و هزینه درج آگهی عودت داده نخواهد شد).

- اطلاعات ارسال شده به همراه شماره تلفن شما حداکثر تا دو روز کاری پس از تکمیل فرم تایید و

          در صفحه واگذاری حیوانات این سایت
          صفحه فیسبوک واگذاری حیوانات انجمن حمایت از حیوانات
          کانال تلگرام حیوانات واگذاری انجمن حمایت از حیوانات 

          صفحه اینستاگرام حیوانات واگذاری (iranspca.adoption@) درج خواهد شد.


 (برای عضویت در کانال تلگرام حیوانات واگذاری انجمن حمایت از حیوانات آدرس http://telegram.me/adoption را در مرورگر گوشی موبایل خود تایپ کنید همچنین برای فالو کردن صفحه اینستاگرام حیوانات واگذاری iranspca.adoption را در اینستاگرام خود جستجو کنید).

- لطفا از تعیین شروط غیر منطقی برای واگذاری حیوانتان پرهیز کنید. این کاملا منطقی است که دریافت کننده حیوان تمایلی نداشته باشد که به بهانه دیدار حیوان بطور مداوم برایش مزاحمت ایجاد شود. از نظر رفتار شناسی حیوانات، این دیدارها به نفع حیوان و شما نخواهد بود.

- حیوانات واگذاری پس از یک ماه بطور خودکار واگذار شده تلقی خواهند شد٬ درصورتیکه حیوان شما پس از این مدت هنوز واگذار نشده است میبایستی مراحل درج آگهی (تکمیل فرم و پرداخت هزینه) مجددا تکرار شود.

- لطفا و حتما پس از واگذاری ما را از مطلع کنید تا آگهی واگذاری حیوان شما از روی سایت٬ صفحه فیسبوک٬ کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام حذف شود.