• English (English)

لطفا به نکات زیر توجه کنید:

الف) در صورتیکه به هر دلیلی امکان نگهداری از حیوان خود را (به هیچ وجه) ندارید درج اطلاعات آن جهت واگذاری در سایت انجمن حمایت از حیوانات بهترین گزینه ممکن است. در این حالت دهها نفر از متقاضیان نگهداری از حیوان دلبند شما با شما تماس خواهند گرفت و شما میتوانید از بین متقاضیان بهترین شخص را برای سرپرستی حیوان خود انتخاب کنید. بر طبق تجربه ما برای اکثر سگها (از هر نژاد) و بچه گربه ها در کمتر از یک روز سرپرست پیدا خواهد شد. اطلاعات حیوان شما بطور همزمان در این سایت٬ صفحه فیسبوک٬ کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام حیوانات واگذاری درج خواهد شد که در مجموع بیش از ۲۰۰ هزار نفر فالور و بازدید کننده دارند. 

ب) ارسال حداقل یک عکس حیوان ضروری است. اطلاعات بدون عکس منتشر نخواهد شد.

پ) حیوان مورد نظر باید بصورت رایگان و بطور دائمی واگذار شود و واگذار کننده حق دریافت هیچگونه وجهی تحت هر عنوان را نخواهد داشت. در صورتیکه قصد فروش حیوان یا واگذاری بصورت موقت را دارید لطفا فرم را تکمیل نکنید (در صورت دریافت گزارش از کاربران مبنی بر درخواست وجه در قبال واگذاری٬ آگهی فوق بلافاصله حذف شده و هزینه درج آگهی عودت داده نخواهد شد).

ت) لطفا از تعیین شروط غیر منطقی برای واگذاری حیوانتان پرهیز کنید. این کاملا منطقی است که دریافت کننده حیوان تمایلی نداشته باشد که به بهانه دیدار حیوان بطور مداوم برایش مزاحمت ایجاد شود. از نظر رفتار شناسی حیوانات، این دیدارها به نفع حیوان و شما نخواهد بود.

ث) در صورتیکه حیوان مورد واگذاری بواسطه نژاد و سن دارای ارزش مادی بوده و بر این باورید که در صورت واگذاری رایگان ممکن است دریافت کننده ارزش واقعی آنرا درک نکند٬ در صورت تمایل میتوانید در شرایط واگذاری مبلغی را به دلخواه تعیین کنید تا دریافت کننده در ازای دریافت حیوان شما برای کمک به حیوانات بی سرپرست به حساب انجمن حمایت از حیوانات واریز کند در این حالت ۱- سیاهی لشگرها متقاضیان لحظه ای و کسانی که حداقل تمکن مالی برای نگهداری حیوان را ندارند حذف خواهند شد و متقاضیان واقعی تری که برای قبول یک حیوان خانگی برنامه ریزی کرده اند و در آینده نیز قادر به هزینه برای این حیوان خواهند بود با شما تماس خواهند گرفت. ۲- اصولا در فرهنگ ما مردم برای موردی که به راحتی و به رایگان به دست آورده اند توجهی نشان نداده و برای مواردی که برای بدست آوردنشان هزینه مادی پرداخت کرده اند اهمیت بیشتر قایل میشوند. ۳- با مبلغ تعیین شده ما میتوانیم هزینه درمان و نجات یک یا دو حیوان خیابانی در خطر مرگ را پرداخت کنیم و جان آنها را نجات دهیم. طبیعتا شما در نجات این جانها سهم عمده را خواهید داشت. ۴- اینکار در تمامی کشورها بعنوان یک عمل جامعه پسندانه رایج است که افراد با واگذاری اموال  خود به نفع موسسات خیریه اقدام میکنند. ۵- به پاس قدردانی از محبت شما برایتان کارت عضویت یکساله در انجمن حمایت از حیوانات صادر خواهد شد که بعنوان عضویت داوطلبانه در یک موسسه زیست محیطی و خیریه در تمامی دنیا قابل استفاده خواهد بود (اگر در این مورد و یا در تعیین مبلغ ابهامی دارید از طریق این لینک با ما مطرح کنید).

ج) درج آگهی برای اعضای انجمن حمایت از حیوانات کاملا رایگان است (حداکثر چهار مرتبه در سال). کسانی که عضو انجمن حمایت از حیوانات نبوده و فاقد کارت عضویت هستند میبایستی ۲۵۰۰۰ (بیست و پنج هزار) تومان بعنوان هزینه درج آگهی پرداخت نمایند (مبلغ دریافتی بعنوان کمک به انجمن تلقی شده و صرف غذا رسانی٬ عقیم سازی و درمان حیوانات بی سرپرست خواهد شد). لطفا مبلغ مورد نظر را از طریق گزینه موجود در پایین همین صفحه پرداخت نمایید.

چ) اطلاعات ارسال شده به همراه شماره تلفن شما معمولا همانروز و حداکثر تا ۴۸ ساعت پس از تکمیل فرم تایید و

          در صفحه واگذاری حیوانات این سایت
          صفحه فیسبوک واگذاری حیوانات انجمن حمایت از حیوانات
          کانال تلگرام حیوانات واگذاری انجمن حمایت از حیوانات 

          صفحه اینستاگرام حیوانات واگذاری (iranspca.adoption@) درج خواهد شد.


 (برای عضویت در کانال تلگرام حیوانات واگذاری انجمن حمایت از حیوانات آدرس http://telegram.me/adoption را در مرورگر گوشی موبایل خود تایپ کنید همچنین برای فالو کردن صفحه اینستاگرام حیوانات واگذاری iranspca.adoption را در اینستاگرام خود جستجو کنید).

ح) اطلاعات حیوانات واگذاری پس از یک ماه بطور خودکار حذف خواهند شد٬ درصورتیکه حیوان شما پس از این مدت هنوز واگذار نشده است لطفا ما را مطلع فرمایید.

خ) لطفا و حتما پس از واگذاری ما را از مطلع کنید تا وضعیت حیوان شما به واگذار شد تغییر پیدا کرده و شماره تلفن شما حذف شود (از طریق این فرم و یا ارسال اس ام اس به شماره ۰۹۱۰۸۲۰۱۶۳۰ و یا از طریق تلگرام به همین شماره و همچنین از طریق پیغام به ادمین پیج iranspca.adoption در اینستاگرام).

د) در صورت هر گونه سوالی می‌توانید از طریق فرم موجود در قسمت «تماس با ما» سوالتان را برایمان ارسال کنید تا پاسخ آنرا در اسرع وقت دریافت کنید.