• English (English)

لطفا به نکات زیر توجه کنید:

۱- در صورتیکه به هر دلیلی امکان نگهداری از حیوان خود را (به هیچ وجه) ندارید درج اطلاعات آن جهت واگذاری در سایت انجمن حمایت از حیوانات بهترین گزینه ممکن است. در این حالت دهها نفر از متقاضیان نگهداری از حیوان دلبند شما با شما تماس خواهند گرفت و شما میتوانید از بین متقاضیان بهترین شخص را برای سرپرستی حیوان خود انتخاب کنید. بر طبق تجربه ما برای تمامی سگها (از هر نژاد) و بچه گربه ها در کمتر از یک روز سرپرست مناسب پیدا خواهد شد. اطلاعات حیوان شما بطور همزمان در این سایت٬ صفحه فیسبوک٬ کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام حیوانات واگذاری درج خواهد شد که در مجموع بیش از ۲۰۰ هزار نفر فالور و بازدید کننده دارند. 

۲- ارسال حداقل یک عکس حیوان ضروری است. اطلاعات بدون عکس منتشر نخواهد شد.

۳- حیوان مورد نظر باید بصورت رایگان و بطور دائمی واگذار شود و واگذار کننده حق دریافت هیچگونه وجهی تحت هر عنوان را نخواهد داشت. در صورتیکه قصد فروش حیوان یا واگذاری بصورت موقت را دارید لطفا فرم را تکمیل نکنید (در صورت دریافت گزارش از کاربران مبنی بر درخواست وجه در قبال واگذاری٬ آگهی فوق بلافاصله حذف شده و هزینه درج آگهی عودت داده نخواهد شد).

۴- لطفا از تعیین شروط غیر منطقی برای واگذاری حیوانتان پرهیز کنید. این کاملا منطقی است که دریافت کننده حیوان تمایلی نداشته باشد که به بهانه دیدار حیوان بطور مداوم برایش مزاحمت ایجاد شود. از نظر رفتار شناسی حیوانات، این دیدارها به نفع حیوان و شما نخواهد بود.

۵- در صورتیکه حیوان مورد واگذاری دارای ارزش مادی بوده و بر این باورید که در صورت واگذاری رایگان ممکن است دریافت کننده ارزش واقعی آنرا درک نکند٬ در صورت تمایل میتوانید در شرایط واگذاری مبلغی را به دلخواه تعیین کنید تا دریافت کننده در ازای دریافت حیوان شما برای کمک به حیوانات بی سرپرست به حساب انجمن حمایت از حیوانات واریز کند در این حالت شما میتوانید در درمان و کمک به یک یا چند حیوان بی سرپرست سهیم شده و علاوه بر آن از مزایای اینکار بهره مند شوید (در این حالت هزینه درج آگهی به شما برگشت داده شده و در صورتیکه مبلغ اهدایی بیشتر از ۱۰۰ هزار تومان باشد برای شما کارت عضویت افتخاری در انجمن حمایت از حیوانات صادر خواهد شد).

۶- جهت درج آگهی واگذاری ۲۵۰۰۰ (بیست و پنج هزار) تومان بعنوان هزینه درج آگهی اخذ خواهد شد (در مورد مشمولین بند قبل این مبلغ پس از واگذاری حیوان٬ برگشت داده خواهد شد) (مبلغ دریافتی صرف غذا رسانی٬ عقیم سازی و درمان حیوانات بی سرپرست خواهد شد). لطفا مبلغ مورد نظر را از طریق گزینه موجود در پایین همین صفحه پرداخت نمایید (نام و نام خانوادگی پرداخت کننده وجه در صفحه پرداخت و نام و نام خانوادگی صاحب حیوان در فرم واگذاری میبایستی یکسان باشد).

۷- اطلاعات ارسال شده به همراه شماره تلفن شما معمولا همانروز و حداکثر تا ۴۸ ساعت پس از تکمیل فرم تایید و

          در صفحه واگذاری حیوانات این سایت
          صفحه فیسبوک واگذاری حیوانات انجمن حمایت از حیوانات
          کانال تلگرام حیوانات واگذاری انجمن حمایت از حیوانات 

          صفحه اینستاگرام حیوانات واگذاری (iranspca.adoption@) درج خواهد شد.


 (برای عضویت در کانال تلگرام حیوانات واگذاری انجمن حمایت از حیوانات آدرس http://telegram.me/adoption را در مرورگر گوشی موبایل خود تایپ کنید همچنین برای فالو کردن صفحه اینستاگرام حیوانات واگذاری iranspca.adoption را در اینستاگرام خود جستجو کنید).

۸- حیوانات واگذاری پس از یک ماه بطور خودکار واگذار شده تلقی خواهند شد٬ درصورتیکه حیوان شما پس از این مدت هنوز واگذار نشده است لطفا ما را مطلع فرمایید.

۹- لطفا و حتما پس از واگذاری ما را از مطلع کنید تا آگهی واگذاری حیوان شما از روی سایت٬ صفحه فیسبوک٬ کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام حذف شود.

۱۰- در صورت هر گونه سوالی می‌توانید از طریق فرم موجود در قسمت «تماس با ما» سوالتان را برایمان ارسال کنید تا پاسخ آنرا در اسرع وقت دریافت کنید.