• English (English)

لطفا به نکات زیر توجه کنید:

- در صورتیکه به هر دلیلی امکان نگهداری از حیوان خود را (به هیچ وجه) ندارید درج اطلاعات آن جهت واگذاری در سایت انجمن حمایت از حیوانات بهترین گزینه ممکن است. در این حالت متقاضیان نگهداری از حیوان دلبند شما با شما تماس خواهند گرفت و شما میتوانید از بین متقاضیان بهترین شخص را برای سرپرستی حیوان خود انتخاب کنید. بر طبق تجربه ما برای اکثر سگها (از هر نژاد) و بچه گربه ها در کمتر از یک روز سرپرست پیدا خواهد شد. اطلاعات حیوان شما بطور همزمان در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام حیوانات واگذاری درج خواهد شد که در مجموع بیش از ۲۰۰ هزار نفر فالور و بازدید کننده دارند. 

- ارسال حداقل یک عکس حیوان ضروری است. اطلاعات بدون عکس منتشر نخواهد شد.

- حیوان مورد نظر باید بصورت رایگان و بطور دائمی واگذار شود و واگذار کننده حق دریافت هیچگونه وجهی تحت هر عنوان (هزینه ارسال، واکسیناسیون، وسایل حیوان و ...) را نخواهد داشت. در صورتیکه قصد فروش حیوان یا واگذاری بصورت موقت را دارید لطفا فرم را تکمیل نکنید (در صورت دریافت گزارش از کاربران مبنی بر درخواست وجه در قبال واگذاری٬ آگهی فوق بلافاصله حذف شده و واگذار کننده حق هیچگونه ادعا و اعتراضی را نخواهد داشت).

- درج آگهی برای اعضای انجمن حمایت از حیوانات کاملا رایگان است. کسانی که عضو انجمن حمایت از حیوانات نبوده و فاقد کارت عضویت هستند میبایستی ۲۵۰۰۰ (بیست و پنج هزار) تومان بعنوان هزینه درج آگهی پرداخت نمایند (مبلغ دریافتی بعنوان کمک به انجمن تلقی شده و صرف غذا رسانی٬ عقیم سازی و درمان حیوانات بی سرپرست خواهد شد). لطفا مبلغ مورد نظر را به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۴۰۲۸۹۵۲۱ (بانک ملت - بنام انجمن حمایت از حیوانات)  واریز نموده و از رسید پرداخت اسکرین شات تهیه کنید. هنگام تکمیل فرم واگذاری تصویر این رسید درخواست خواهد شد که در محل مربوطه میبایستی بارگذاری شود.

- اطلاعات ارسال شده به همراه شماره تلفن شما معمولا همانروز و حداکثر تا ۴۸ ساعت پس از تکمیل فرم تایید و

          
          کانال تلگرام حیوانات واگذاری انجمن حمایت از حیوانات 

          صفحه اینستاگرام حیوانات واگذاری (iranspca.adoption@) درج خواهد شد.


 (برای عضویت در کانال تلگرام حیوانات واگذاری انجمن حمایت از حیوانات آدرس http://telegram.me/adoption را در مرورگر گوشی موبایل خود تایپ کنید همچنین برای فالو کردن صفحه اینستاگرام حیوانات واگذاری iranspca.adoption را در اینستاگرام خود جستجو کنید).

- آگهی حیوانات واگذاری پس از یک ماه بطور خودکار به وضعیت واگذار شده تغییر پیدا خواهد کرد٬ درصورتیکه حیوان شما پس از این مدت هنوز واگذار نشده است قبل از تغییر وضعیت لطفا ما را مطلع فرمایید.

- لطفا و حتما پس از واگذاری ما را از مطلع کنید تا وضعیت حیوان شما به واگذار شد تغییر پیدا کرده و شماره تلفن شما حذف شود.

- در صورت هر گونه سوالی می‌توانید از طریق فرم موجود در قسمت «تماس با ما» سوالتان را برایمان ارسال کنید تا پاسخ آنرا در اسرع وقت دریافت کنید.